Proč se stát členem?

Najdete nový způsob, jak příjemně trávit čas a zároveň zdokonalit nejen své komunikační schopnosti.

Chcete na sobě pracovat? Přidejte se k nám. Členové Amplion Toastmasters si mohou kromě připravených řečí každý týden vyzkoušet novou roli. Můžete začít od malých rolí a třeba nám vymyslet slovo dne, které řečníci musejí v projevech používat. Až budete zkušenější, vyzkoušíte si dávání  zpětné vazby – konstruktivní, avšak citlivou, zpětnou vazbu totiž dostává při setkání vždy každý v jakékoli roli.

Přijde vám, že sejít se jednou za týden v Amplion Toastmasters klubu je málo? Lze to i častěji. Náš klub má také své „představenstvo“, tzv. výbor, kde, pokud budete zvoleni, se naučíte dalším dovednostem, zejména v oblasti komunikace a vedení lidí, marketingu, mentoringu a vzdělávání.

A protože členové našeho výboru jsou tradičně velmi aktivní a nápadití, v Amplion Toastmasters pořádáme také mnoho speciálních setkání – např. Hudební setkání s klavírním doprovodem, Stand-up comedy večer, dokonce jsme podnikli Speciální setkání v historické tramvaji.

Nedávno jsme připravili Workshopový víkend v prostoru hotelu Bílý Páv v Benátkách nad Jizerou. Z navrhnutých 14 workshopů jsme pečlivě vybrali 9, které byly vedeny Leadery s mnohaletými zkušenostmi v této oblasti, Leadery z našeho vlastního klubu!

A co je na nás tak speciálního? Především to, že jsme parta naprosto různorodých lidí – různých věkových kategorií, z různých povolání, různých názorů, různých vyznání. A to nás všechny naustále obohacuje a posouvá dál. Každý jsme individualita a tu necháváme růst!

Pokud se chcete dozvědět víc, přijďte se na nás podívat do jednoho z největších a nejaktivnějších českých klubů – Amplion Toastmasters. Scházíme se každý týden ve čtvrtek od 19:00 a hosté jsou vřele vítání!