Speciální událost: Valentýnské setkání 14. 02. 2019

Miluji se za to, jak jsem přemýšlivá a jak pomáhám lidem. Miluji svého partnera za to, jak o mě pečuje. Miluji svoje rodiče za to, co mě všechno naučili. Miluji svoji sestru za to, že je tu vždycky pro mě. Miluji svého psa za to, jak mě pokaždé vítá, když přijdu domů. Miluji zimu za krásný bílý sníh a teplý čaj. Miluji léto za každý horký večer strávený pod stanem. Každý den jsem vděčná za to, že můžu na tomhle světě být a užívat si všeho, co mi nabízí a co s láskou přijímám.

S láskou… to je přesně ono! To je téma, o kterém se v Čechách tak málo mluví. Umíme si skvěle stěžovat, nadávat na politiku, na zdravotnictví, na bohaté lidi, na počasí,… Umíme si „vyřvat“ kdeco. Ale jsme schopní jen tak z fleku každý říct, za co sami sebe opravdu hodně milujeme? Za co milujeme svoje přátelé nebo práci? Co se nám povedlo a co bylo krásné na dnešním dni?

Přijďte ukázat, že mí milovaní kolegové z řečnického klubu Amplion Toastmasters to umějí stejně jako já! Prosím přihlašujte se na projevy, které nechť se týkají jakýmkoli způsobem lásky. Z hodnocení tentokrát vynechme složku konstruktivní kritiky a pouze chvalme, zkrátka a dobře všechny role pěkně prodchněte kouskem hřejivé a tolik žádané emoce – láskou.

Srdečně a s láskyplnou náručí budou vítáni i partneři, příbuzní a kamarádi, Toastmasteři z jiných klubů, prostě kdokoli bude chtít zažít krásný večer!

Těší se na Vás moderátorka večera Andrea Rozsypalová!

https://www.facebook.com/events/2183856235263546