Řečnili jsme do rytmu muziky na hudebním setkání

Pravidelně se my, holky a kluci z Amplionu, scházíme v Matematickém ústavu v Žitné ulici každý čtvrtek. Ve čtvrtek 8. června jsme si však řekli „NE“, tentokrát se sejdeme jinde! A tak se také stalo – do rytmu muziky jsme se rozhodli řečnit v Týnské literární kavárně. David Talacko usedl za klavír a doprovázel tak odvážné řečníky, kteří se rozhodli spojit se svým projevem i svůj hudební sluch a um.

Poslechli jsme si čtyři brilantní připravené projevy, detektivně jsme si zaimprovizoali na tóny tajuplné muziky na téma „Lidská hlava nalezena na těle tygra“. Tři skupinky pak improvizovali na melodii písničky Prší, prší a dali jí po letech zcela nový šmrnc.

Takoví jsme my, lidi z Amplionu. Řečníme a zlepšujeme se, neváháme si ale užít i spoustu legrace při speciálních setkáních, kde se pobaví nejen hosti, ale i účunkující protřelí Toastmasteři! Proto kdo ještě nejste členem Amplionu, přijďte se na nás podívat, jak si vedeme, ať už na speciální setkání (až nějaké další vymyslíme, určitě dáme vědět) nebo na standardní setkání, na kterém jsme se ještě nikdy nenudili!

Mrkni na pár videí z onoho večera: