Jak jsme se sešli v tramvaji!

Jak jsme se sešli v tramvaji!

Lidi z Amplionu jsou akční a neposední lidé. Pravidelně se zastavují jen každý čtvrtek od 19 hodin v Žitné ulici. Tentokrát, ve čtvrtek 22. června, jsme se rozhodli netradičně nezastavit. Sešli jsme se totiž v tramvaji, která nás po celé naše setkání vozila po centru toho našeho krásného českého města pražského! A nebyla to ledajaká tramvaj, byla historická! Řečníci si tak mohli vyzkoušet něco zcela nového – řečnili totiž v kodrcající se tramvaji s otevřenými okýnky. Pořádně si procvičili artikulaci a často byli atrakcí nejen pro nás, cestující v tramvaji, ale i pro kolemstojící turisty a místní. Kdo se odvážil a ke svému projevu se postavil, musel pořádně zamakat i na své řeči těla, ve smyslu udržení se na nohou po celý projev. Zaznamenali jsme i jeden lehký pád, ale sranda musí být! A ta v Amplionu rozhodně je. Třeba při improvizacích, kdy jsme se proměnili ve výsadkáře, historické tramvaje, revizory i běžné cestující.

Lidé z Amplionu vymýšlejí neustále takováto setkání, protože se rádi baví, smějí a poznávají nová místa a netušené možnosti. I na tomto setkání jsme uvítali několik hostů, jedna z nich, Dáša, o setkání napsala: „Moc děkuju všem za včerejší velmi příjemnou zkušenost. Jsem ráda, že jsem mohla být opět hostem a jsem opravdu ráda, že to vyšlo právě včera!“

Všichni hosté jsou u nás srdečně vítáni, budeme velmi šťastní, když budeme moci představit náš klub zase někomu novému, ať už na podobném speciálním setkání, nebo na jednom „normálnějším“ ve čtvrtek v 19:00 v Matematickém ústavu v Žitné ulici!