Přijďte volit na den dětí (1.6.)!

Přijďte volit na den dětí (1.6.)!

Říkáš si někdy, že ti Toastmasteři jsou super, ale že jen projevy a role tě neposouvají tak rychle, jak bys potřeboval(a)? Pak tu pro tebe máme skvělou zprávu! Právě se ti naskytla skvělá příležitost nejúčinnějšího „samokurzu“ organizace práce, prioritizace, time-managementu, leadershipu, delegování, asertivity a empatie! A jak že se tomuhle všemu můžeš naučit? Staň se členem výboru („vlády“) Amplionu, zvolen můžeš být už 1. června!

Jsi dobrý v PR? Zkus být viceprezidentem pro PR a nauč se to v praxi! Informuj členy o všech akcích a novinkách, udržuj je činné a dej vědět světu o Amplionu. Baví tě role Chléb a sůl? Rád se seznamuješ s hosty a vítáš je u nás? Pak bys byl skvělý(á) viceprezident pro členství, který se stará hlavně o nováčky. Obraceli by se na tebe ale samozřejmě i ostřílení řečníci, když by potřebovali poradit, pomoct, nebo si jen postěžovat. Pokud střílíš jeden projev za druhým a divíš se, proč ostatní tak „zahálí“, musíš se stát viceprezidentem pro vzdělávání.  Právě ten se snaží udržovat toastmastery motivované, zajišťuje mentory a stará se, aby jejich cesta k dosažení jejich cílů byla co nejkratší! Pokud by ses cítil(a) spíš na menší roli, co třeba pokladník? Vybírání peněz a starání se o rozpočet je skvělá zkušenost! Dalším členem výboru je pořadatel, který by měl dávat pozor, aby každý čtvrtek bylo připraveno pro komfort a dobrou atmosféru vše, co je potřeba. S touto rolí si můžeš snad nejvíc hrát a každé setkání tak ozvláštnit peprným úvodem a průběhem! A Amplion musí mít i svého prezidenta, který všechno zastřeší. Troufneš si? Nebo na jeho pravou ruku – tajemníka a posledního člena výboru? Více o rolích si najdi v Manuálu kompetentního řečníka (http://www.amplion-toastmasters.cz/manualy/Jak-spravne-komunikovat.pdf).

Co že z toho můžeš mít? Dobrý pocit? Nejen ten! Odpovědět ti ale nejlépe můžou ti nejpovolanější. Na otázky, co jim funkce dala a co naopak oni dali klubu, mi odpovídali současní funkcionáři – přečti si na facebookovém profilu Amplionu. Vám může dát ale ještě víc. Vložte do ní sebe a užijte si vše, co vám může nabídnout.

Takže si to rozmysli a hlas se u Petra Šediny, který dává kandidáty do nového výboru dohromady. A pokud se přeci jen na to ještě necítíš, stoprocentně přijď 1. června do Žitné a vol ty nejlepší, kteří se o tebe budou další rok starat